League Information and Facts
2005-2006 Standings
# Team GP W T L OTW OTL GF GA +/- TP Postseason
Jihočeský kraj
1. TJ Veseli nad Luznici 20 11 5 4 - - 72 62 10 27 Quarterfinal loss
2. OHL Sobeslav 20 12 2 6 - - 97 56 41 26 Final loss
3. HC Milevsko B 20 10 4 6 - - 85 82 3 24 Quarterfinal loss
4. HC Cesky Krumlov 20 11 2 7 - - 94 76 18 24 Semifinal loss
5. HC Lipolec 20 10 4 6 - - 73 71 2 24 Quarterfinal loss
6. TJ Hluboka nad Vltavou 20 10 3 7 - - 91 80 11 23 Champion
7. HC Vimperk 20 10 1 9 - - 93 76 17 21 Quarterfinal loss
8. HC Tabor B 20 8 2 10 - - 85 95 -10 18 Semifinal loss
9. HC Velka Radoun 20 6 2 12 - - 73 94 -21 14 -
10. HC Ds Ceske Budejovice 20 6 1 13 - - 60 78 -18 13 -
11. TJ Bozetice 20 2 2 16 - - 55 108 -53 6 -
Jihomoravský a Zlínský kraj
1. HHK Velke Mezirici B 22 17 3 2 - - 126 47 79 37 Champion
2. HC Uhersky Brod 22 14 6 2 - - 123 76 47 34 Final loss
3. HC Nedvědice 22 16 2 4 - - 131 68 63 34 Final loss
4. SK Boskovice 22 13 3 6 - - 97 80 17 29 Semifinal loss
5. HC Uherske Hradiste 22 13 1 8 - - 102 65 37 27 Champion
6. HC Moravske Budejovice 2005 22 9 8 5 - - 78 65 13 26 Quarterfinal loss
7. HC Breclav 22 10 3 9 - - 93 89 4 23 Semifinal loss
8. HCM Slovan Rosice 22 7 3 12 - - 70 113 -43 17 Quarterfinal loss
9. HK Kromeriz B 22 6 3 13 - - 69 102 -33 15 Semifinal loss
10. HC Vyskov 22 4 4 14 - - 69 90 -21 12 Quarterfinal loss
11. HC Uhersky Ostroh 22 2 2 18 - - 56 126 -70 6 Semifinal loss
12. HLC Bulldogs Brno 22 1 2 19 - - 58 151 -93 4 Quarterfinal loss
Karlovarský kraj
1. HC M. Karlovy Vary 10 9 0 1 - - 94 30 64 18 Final group
2. HC Marianske Lazne 10 7 0 3 - - 60 47 13 14 Final group
3. HC Vresova 10 4 1 5 - - 53 52 1 9 Final group
4. HC Cheb 2001 10 5 0 5 - - 48 46 2 10 Final group
5. HC Trstenice 10 3 1 6 - - 39 60 -21 7 -
6. HC Stadion Cheb 10 1 0 9 - - 38 97 -59 2 -
Karlovarský kraj (finálová skupina)
1. HC M. Karlovy Vary 13 12 0 1 - - 118 40 78 24 Champion
2. HC Marianske Lazne 13 8 0 5 - - 69 63 6 16 -
3. HC Vresova 13 6 1 6 - - 69 69 0 13 -
4. HC Cheb 2001 13 5 0 8 - - 62 66 -4 10 -
Krajský přebor Prahy
1. HC Cormoran 16 12 3 1 - - 108 62 46 27 -
2. HC SPEI 16 11 1 4 - - 83 46 37 23 -
3. HC Kobra Praha B 16 8 3 5 - - 72 63 9 19 -
4. HC Benatky nad Jizerou B 16 9 1 6 - - 80 65 15 19 -
5. HC Comet Praha 16 8 2 6 - - 76 83 -7 18 -
6. HC Bohemians Praha 16 7 2 7 - - 83 68 15 16 -
7. TJ Zizkov Praha 16 5 2 9 - - 57 71 -14 12 -
8. HC Olympik Praha 16 3 1 12 - - 67 125 -58 7 -
9. SK Smichov 16 1 1 14 - - 45 88 -43 3 -
Krajský přebor Prahy (fin. skupina)
1. HC Cormoran 22 16 4 2 - - 139 81 58 36 Champion
2. HC SPEI 22 14 1 7 - - 109 66 43 29 -
3. HC Kobra Praha B 22 12 4 6 - - 99 89 10 28 -
4. HC Benatky nad Jizerou B 22 9 1 12 - - 98 102 -4 19 -
Krajský přebor Prahy (o 5.-9.)
1. HC Comet Praha 24 13 2 9 - - 123 136 -13 28 -
2. HC Bohemians Praha 24 12 3 9 - - 145 100 45 27 -
3. TJ Zizkov Praha 24 7 2 15 - - 89 119 -30 16 -
4. HC Olympik Praha 24 6 1 17 - - 104 178 -74 13 -
5. SK Smichov 24 5 2 17 - - 74 109 -35 12 -
Královehradecký a Pardubický kraj - K
1. HC Jaromer 16 14 0 2 - - 79 31 48 28 Semifinal loss
2. HC Nachod 16 13 1 2 - - 84 38 46 27 Quarterfinal loss
3. HC Dvur Kralove nad Labem 16 13 1 2 - - 94 35 59 27 Final loss
4. HC Trutnov 16 8 3 5 - - 44 38 6 19 Quarterfinal loss
5. HC Nove Mesto nad Metuji 16 7 3 6 - - 69 50 19 17 -
6. HC Jicin 16 5 0 11 - - 60 47 13 10 -
7. HC Hronov 16 2 2 12 - - 33 77 -44 6 -
8. SK Trebechovice pod Orebem 16 2 1 13 - - 30 97 -67 5 -
9. HC Opocno 16 2 1 13 - - 35 115 -80 5 -
Královehradecký a Pardubický kraj - P
1. HC Chotebor 20 16 1 3 - - 139 59 80 33 Champion
2. HC Litomysl 20 16 1 3 - - 149 48 101 33 Quarterfinal loss
3. HC Slovan Moravska Trebova 20 13 4 3 - - 116 47 69 30 Semifinal loss
4. TJ Stare Jesencany 20 12 3 5 - - 109 54 55 27 Quarterfinal loss
5. HC Hlinsko 20 13 0 7 - - 122 60 62 26 -
6. HC Spartak Chocen 20 10 2 8 - - 109 73 36 22 -
7. TJ Stadion Kutna Hora 20 8 3 9 - - 74 60 14 19 -
8. HC Svetla nad Sazavou 20 6 3 11 - - 73 94 -21 15 -
9. HC Skutec 20 3 0 17 - - 54 173 -119 6 -
10. TJ Svitavy 20 2 1 17 - - 32 194 -162 5 -
11. HC Policka 20 2 0 18 - - 38 153 -115 4 -
Královehradecký kraj (o 7.-12. místo)
1. SK Trebechovice pod Orebem 12 10 0 2 - - 64 40 24 21 -
2. HC Nove Mesto nad Metuji 12 8 0 4 - - 64 45 19 19 -
3. HC Jicin 12 5 1 6 - - 46 49 -3 13 -
4. HC Hronov 12 3 0 9 - - 37 53 -16 8 -
5. HC Opocno 12 3 1 8 - - 36 60 -24 7 -
Liberecký a Ústecký kraj
1. HC Kohouti Ceska Lipa 8 5 2 1 - - 37 19 18 12 Final group
2. HC Roudnice nad Labem 8 4 1 3 - - 42 40 2 9 Champion
3. HC Draci Bilina 8 4 1 3 - - 40 41 -1 9 Final loss
4. HC VTJ Jested Liberec 8 3 1 4 - - 40 41 -1 7 Final group
5. HC Svarov Ceska Lipa 8 1 1 6 - - 22 40 -18 3 Final group
Liberecký kraj
1. HC VTJ Jested Liberec 10 6 2 2 - - 44 29 15 14 Champion
2. HC Lomnice nad Popelkou 10 5 3 2 - - 34 28 6 13 -
3. HC Kohouti Ceska Lipa 10 5 2 3 - - 44 23 21 12 -
4. HC Svarov Ceska Lipa 10 4 2 4 - - 45 39 6 10 -
5. HC Frydlant 10 4 1 5 - - 38 39 -1 9 -
6. BHK Turnov 10 1 0 9 - - 21 68 -47 2 -
Liberecký kraj - nadstavbová část
1. HC VTJ Jested Liberec 3 3 0 0 - - 10 7 3 - Champion
2. HC Kohouti Ceska Lipa 3 0 1 2 - - 7 9 -2 - -
3. HC Svarov Ceska Lipa 2 0 1 1 - - 6 7 -1 - -
Moravskoslezský kraj
1. SK Karvina 20 15 0 5 - - 96 46 50 30 Champion
2. TJ Horni Benesov 20 11 1 8 - - 70 67 3 23 -
3. HC Koprivnice 20 9 1 10 - - 82 80 2 19 -
4. HC Frydek-Mistek 20 8 1 11 - - 77 81 -4 17 -
5. HC Studenka 20 7 2 11 - - 58 89 -31 16 -
6. HK Krnov 20 6 3 11 - - 66 86 -20 15 -
Pardubický kraj (o 5.-11. místo)
1. HC Hlinsko 12 11 0 1 - - 102 56 46 25 -
2. HC Spartak Chocen 12 9 0 3 - - 75 33 42 21 -
3. TJ Stadion Kutna Hora 12 9 0 3 - - 69 32 37 20 -
4. HC Svetla nad Sazavou 12 5 0 6 - - 54 57 -3 12 -
5. HC Policka 12 5 0 7 - - 47 63 -16 10 -
6. TJ Svitavy 12 2 0 9 - - 36 86 -50 5 -
7. HC Skutec 12 0 0 12 - - 41 97 -56 1 -
Plzeňský kraj (finálová skupina)
1. HC Rokycany 10 6 1 3 - - 49 51 -2 13 -
2. TJ Apollo Kaznejov 10 5 2 3 - - 47 41 6 12 -
3. SKP Rokycany 10 5 1 4 - - 41 39 2 11 -
4. HC Cernikov 10 5 0 5 - - 52 40 12 10 -
5. HC ES Plzen 10 3 2 5 - - 32 39 -7 8 -
6. SKP Klatovy 10 2 2 6 - - 34 45 -11 6 -
Plzeňský kraj (o 7.-12. místo)
1. KLH Božkov 10 6 1 3 - - 49 51 -2 13 -
2. HC Tachov 10 5 2 3 - - 47 41 6 12 -
3. HC Brasy 10 5 1 4 - - 41 39 2 11 -
4. HC Pubec Plzen 10 5 0 5 - - 52 40 12 10 -
5. TJ Susice 10 3 2 5 - - 32 39 -7 8 -
6. TJ Blovice 10 2 2 6 - - 34 45 -11 6 -
Plzeňský kraj (skupina A)
1. HC Rokycany 10 9 0 1 - - 115 30 85 18 Final group
2. TJ Apollo Kaznejov 10 9 0 1 - - 69 23 46 18 Final group
3. SKP Klatovy 10 4 0 6 - - 44 60 -16 8 Final group
4. HC Pubec Plzen 10 3 0 7 - - 37 66 -29 6 -
5. HC Tachov 10 2 1 7 - - 26 73 -47 5 -
6. TJ Blovice 10 2 1 7 - - 27 66 -39 5 -
Plzeňský kraj (skupina B)
1. SKP Rokycany 10 9 0 1 - - 66 33 33 18 Final group
2. HC ES Plzen 10 7 0 3 - - 73 50 23 14 Final group
3. HC Cernikov 10 6 1 3 - - 58 53 5 13 Final group
4. HC Brasy 10 3 0 7 - - 37 54 -17 6 -
5. KLH Božkov 10 2 1 7 - - 44 63 -19 5 -
6. TJ Susice 10 1 2 7 - - 26 51 -25 4 -
Středočeský kraj
1. HC Melnik 22 21 0 1 - - 146 38 108 42 Champion | Promoted
2. SKLH Benesov 22 18 0 4 - - 153 65 88 36 -
3. HC Velke Popovice 22 12 3 7 - - 104 56 48 27 -
4. HC Jesenice 22 12 2 8 - - 93 83 10 26 -
5. HC EarthForce Pribram 22 12 1 9 - - 78 83 -5 25 -
6. HC Zabonosy 22 11 2 9 - - 93 85 8 24 -
7. HC Rakovnik 22 9 4 9 - - 91 81 10 22 -
8. HOSK Dobris 22 9 0 13 - - 72 85 -13 18 -
9. SK Cernosice 22 7 2 13 - - 58 97 -39 16 -
10. HK Kralupy nad Vltavou 22 6 1 15 - - 82 107 -25 13 -
11. TJ Felbabka 22 5 3 14 - - 60 116 -56 13 -
12. SC Kolin B 22 0 2 20 - - 40 174 -134 2 -
Vysočina
1. TJ Humpolec 20 14 2 4 - - 107 58 49 30 Champion
2. SK Telc 20 11 3 6 - - 69 54 15 25 Semifinal loss
3. TJ Cechocovice 20 9 4 7 - - 81 73 8 22 Final loss
4. TJ Namest nad Oslavou 20 8 2 10 - - 66 87 -21 18 Quarterfinal loss
5. HAS Jihlava 20 6 4 10 - - 76 85 -9 16 Semifinal loss
6. HHK Velke Mezirici 20 4 1 15 - - 69 111 -42 9 Quarterfinal loss

Seasons

1970 - 1980: 73/74, 74/75, 75/76, 76/77
2000 - 2010: 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10
2010 - 2020: 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18, 18/19, 19/20