League Information and Facts
2012-2013 Standings
# Team GP W T L OTW OTL GF GA +/- TP Postseason
A (kvalifikace)
1. HC Zbraslav 4 3 0 1 - - 23 13 10 6 Qualification loss
2. HC Slovan Louny 4 2 0 2 - - 16 19 -3 4 Did not make playoffs
3. HC Velke Popovice 4 1 0 3 - - 15 22 -7 2 Did not make playoffs
B (kvalifikace)
1. HC Vrchlabi 6 4 2 0 - - 38 17 21 10 Promoted
2. HC Spartak Chocen 6 3 1 2 - - 34 31 3 7 Did not make playoffs
3. TJ Veseli nad Luznici 5 2 0 3 - - 28 25 3 4 Did not make playoffs
4. HC Nejdek 5 0 1 4 - - 17 44 -27 1 Did not make playoffs
Jihočeský kraj
1. HC Ds Ceske Budejovice 22 16 - 2 3 1 117 61 56 55 Final loss
2. HC Tabor B 22 11 - 5 2 4 106 77 29 41 Semifinal loss
3. TJ Veseli nad Luznici 22 9 - 5 3 5 92 77 15 38 Final group
4. OHL Sobeslav 22 10 - 9 3 0 106 89 17 36 Quarterfinal loss
5. HC Radomysl 22 10 - 8 2 2 93 79 14 36 Semifinal loss
6. HC Strakonice 22 11 - 9 1 1 79 71 8 36 Quarterfinal loss
7. HC Cesky Krumlov 22 10 - 9 2 1 84 71 13 35 Quarterfinal loss
8. HC Vimperk 22 7 - 6 4 5 107 108 -1 34 Quarterfinal loss
9. TJ Hluboka nad Vltavou 22 8 - 11 1 2 83 101 -18 28 Did not make playoffs
10. TJ Humpolec 22 7 - 16 2 1 85 111 -26 26 Did not make playoffs
11. TJ Bozetice 22 5 - 14 2 1 70 117 -47 20 Did not make playoffs
12. KLH Jindrichuv Hradec U20 B 22 2 - 16 1 3 52 112 -60 11 Did not make playoffs
Jihomoravský a Zlínský kraj
1. HC Brumov-Bylnice 24 16 - 5 3 0 130 96 34 54 Final loss
2. HC Uhersky Brod 24 14 - 7 1 2 112 94 18 46 -
3. HC Velka Bites 24 12 - 7 3 2 106 80 26 44 Final loss
4. HC Sternberk 24 12 - 7 1 4 116 92 24 42 Semifinal loss
5. HCM Warrior Brno 24 13 - 10 0 1 100 91 9 40 -
6. HC Uhersky Ostroh 24 10 - 7 3 4 75 71 4 40 Quarterfinal loss
7. HK Kromeriz 24 12 - 10 1 1 134 108 26 39 Semifinal loss
8. SK Boskovice 24 9 - 9 5 1 94 83 11 38 Semifinal loss
9. HHK Velke Mezirici 24 9 - 8 2 5 102 102 0 36 Semifinal loss
10. HK Blansko 24 10 - 10 1 3 85 91 -6 35 Did not make playoffs
11. HC Plumlov 24 5 - 16 3 0 91 113 -22 21 Did not make playoffs
12. HC Uherske Hradiste 24 4 - 14 3 3 81 143 -62 21 Quarterfinal loss
13. HC Breclav B 24 3 - 19 1 1 94 156 -62 12 Did not make playoffs
Karlovarský kraj
1. HC Vresova 24 19 - 4 0 1 177 117 60 58 -
2. HC Trstenice 24 16 - 5 3 0 182 112 70 54 Did not make playoffs
3. HC Brezova 2007 24 10 - 11 1 2 145 154 -9 34 Did not make playoffs
4. HC Cheb 2001 24 10 - 13 1 0 152 175 -23 32 Did not make playoffs
5. HC Marianske Lazne 24 10 - 13 0 1 134 139 -5 31 Did not make playoffs
6. HC Certi Ostrov 24 9 - 14 0 1 139 165 -26 28 Did not make playoffs
7. HC Stadion Cheb B 24 5 - 19 0 0 111 178 -67 15 Did not make playoffs
Královehradecký kraj
1. HC Trutnov 24 21 - 2 0 1 148 61 87 64 Final loss
2. HC Vrchlabi 24 19 - 5 0 0 155 69 86 57 Final group
3. HC Nove Mesto nad Metuji 24 16 - 6 2 0 139 70 69 52 Semifinal loss
4. SK Trebechovice pod Orebem 24 17 - 6 0 1 116 79 37 52 Quarterfinal loss
5. HC Hronov 24 14 - 7 1 2 129 96 33 46 Semifinal loss
6. HC Jaromer 24 13 - 9 2 0 113 76 37 43 Quarterfinal loss
7. HC Jicin 24 13 - 9 1 1 100 79 21 42 Quarterfinal loss
8. BK Nova Paka 24 12 - 11 0 1 102 97 5 37 Quarterfinal loss
9. HC Nachod 24 8 - 14 1 1 104 117 -13 27 -
10. Stadion Novy Bydzov 24 7 - 16 1 0 111 140 -29 23 -
11. HC Dvur Kralove nad Labem 24 5 - 18 0 1 83 119 -36 16 -
12. HC Opocno 24 2 - 22 0 0 62 175 -113 6 -
13. TJ Sokol Semechnice 24 1 - 23 0 0 39 223 -184 3 -
Královéhradecký kraj - o 9.-13. místo
1. HC Nachod 8 6 - 1 1 0 43 23 20 25 Did not make playoffs
2. HC Dvur Kralove nad Labem 8 6 - 1 1 0 49 25 24 23 Did not make playoffs
3. Stadion Novy Bydzov 8 3 - 4 0 1 51 39 12 14 Did not make playoffs
4. HC Opocno 8 3 - 5 0 0 32 38 -6 11 Did not make playoffs
5. TJ Sokol Semechnice 8 0 - 7 0 1 23 73 -50 2 Did not make playoffs
Liberecký kraj
1. HC VTJ Jested Liberec 16 11 - 2 2 1 112 71 41 38 -
2. HC Ceska Lipa 16 8 - 5 1 2 99 81 18 28 Semifinal loss
3. PSK Liberec 16 8 - 8 0 0 73 71 2 24 Final loss
4. HC Lomnice nad Popelkou 16 6 - 9 0 1 69 84 -15 19 Quarterfinal loss
5. HC Frydlant 16 3 - 12 1 0 64 110 -46 11 Semifinal loss
Moravskoslezský kraj
1. HC Orlova 20 16 - 1 3 0 131 52 79 54 Final group
2. HC Koprivnice 20 14 - 5 0 1 100 52 48 43 -
3. TJ Horni Benesov 20 13 - 5 0 2 94 66 28 41 Semifinal loss
4. HC Studenka 20 10 - 7 2 1 95 83 12 35 Quarterfinal loss
5. HC Unicov 20 8 - 7 3 2 85 72 13 32 Final loss
6. HC Bohumin 20 8 - 9 2 1 89 105 -16 29 Quarterfinal loss
7. HK Krnov 20 9 - 10 0 1 83 87 -4 28 Semifinal loss
8. SK Karvina 20 7 - 11 2 0 106 100 6 25 Quarterfinal loss
9. HC Roznov pod Radhostem 20 5 - 12 0 3 74 112 -38 18 Quarterfinal loss
10. HC Novy Jicin B 20 4 - 14 1 1 70 129 -59 15 Did not make playoffs
11. HC Roznov pod Radhostem B 20 2 - 15 1 2 56 125 -69 10 Did not make playoffs
Pardubický kraj - Skupina S-1.část
1. HC Spartak Chocen 6 5 - 1 0 0 35 14 21 15 Final group
2. HC Chrudim 6 4 - 2 0 0 32 19 13 12 Final group
3. ZH Pardubice 6 3 - 3 0 0 34 28 6 9 Did not make playoffs
4. TJ Lokomoviva Ceska Trebova 6 0 - 6 0 0 8 48 -40 0 Did not make playoffs
Pardubický kraj - Skupina V-1.část
1. HC Slovan Moravska Trebova 6 5 - 1 0 0 32 17 15 15 Final group
2. HC Litomysl 6 2 - 2 0 2 23 23 0 8 Final group
3. TJ Orli Lanskroun 6 1 - 3 2 0 25 33 -8 7 Did not make playoffs
4. HC Policka 6 2 - 4 0 0 24 31 -7 6 Did not make playoffs
Pardubický kraj - Skupina Z-1.část
1. HC Svetla nad Sazavou 6 5 - 0 1 0 46 15 31 17 Final group
2. HC Hlinsko 6 3 - 2 0 1 42 20 22 10 Final group
3. HC Skutec 6 0 - 6 0 0 7 60 -53 0 Did not make playoffs
Pardubický kraj-2.část-Skupina A2
1. HC Spartak Chocen 10 7 - 2 1 0 60 37 23 23 Final group
2. HC Slovan Moravska Trebova 10 6 - 3 1 0 60 41 19 20 Final group
3. HC Svetla nad Sazavou 10 6 - 3 0 1 57 40 17 19 Final group
4. HC Chrudim 10 5 - 4 0 1 54 49 5 16 Final group
5. HC Litomysl 10 3 - 7 0 0 36 56 -20 9 Did not make playoffs
6. HC Hlinsko 10 1 - 9 0 0 38 82 -44 3 Did not make playoffs
Pardubický kraj-2.část-Skupina B2
1. ZH Pardubice 8 7 - 1 0 0 55 18 37 21 Final group
2. HC Policka 8 5 - 2 0 1 43 31 12 16 Final group
3. TJ Orli Lanskroun 8 5 - 3 0 0 53 39 14 15 Did not make playoffs
4. TJ Lokomoviva Ceska Trebova 8 1 - 6 1 0 28 48 -20 5 Did not make playoffs
5. HC Skutec 8 1 - 7 0 0 33 76 -43 3 Did not make playoffs
Pardubický kraj-3.část-Skupina A3
1. HC Spartak Chocen 10 8 - 1 1 0 58 36 22 26 Final group
2. HC Chrudim 10 5 - 3 1 1 51 39 12 18 Semifinal loss
3. HC Slovan Moravska Trebova 10 4 - 4 2 0 42 39 3 16 Did not make playoffs
4. HC Svetla nad Sazavou 10 4 - 4 0 2 34 43 -9 14 Did not make playoffs
5. ZH Pardubice 10 3 - 4 0 0 43 50 -7 9 Did not make playoffs
6. HC Policka 10 2 - 7 0 1 34 55 -21 7 Quarterfinal loss
Pardubický kraj-3.část-Skupina B3
1. HC Litomysl 8 8 - 0 0 0 52 20 32 24 Semifinal loss
2. HC Hlinsko 8 5 - 2 1 0 54 30 24 17 Semifinal loss
3. TJ Orli Lanskroun 8 4 - 3 0 1 40 37 3 13 Semifinal loss
4. TJ Lokomoviva Ceska Trebova 8 2 - 6 0 0 29 42 -13 6 Quarterfinal loss
5. HC Skutec 8 0 - 8 0 0 13 59 -46 0 Did not make playoffs
Plzeňský kraj
1. HC Rokycany 14 12 1 1 - - 103 47 56 25 -
2. TJ Apollo Kaznejov 14 10 1 3 - - 89 44 45 21 Final loss
3. HC Chotikov 14 9 0 5 - - 62 55 7 18 Semifinal loss
4. HC Klatovy B 14 5 4 5 - - 76 65 11 14 Semifinal loss
5. KHL Meteor Tremosna 14 5 1 8 - - 80 95 -15 11 Quarterfinal loss
6. KLH Božkov 14 4 3 7 - - 64 74 -10 11 Quarterfinal loss
7. SKP Rokycany 14 4 1 9 - - 63 80 -17 9 Quarterfinal loss
8. HC Pubec Plzen 14 1 1 12 - - 47 124 -77 3 Quarterfinal loss
Pražský přebor
1. HC Zbraslav 18 15 1 2 - - 114 47 67 31 Final group
2. HC Hvezda Praha 18 13 1 4 - - 115 64 51 27 Final group
3. HC Letnany 18 13 0 5 - - 113 61 52 26 Final group
4. HC Bohemians Praha 18 11 0 7 - - 84 67 17 22 Final group
5. SK Zizkov Praha 18 9 3 6 - - 83 75 8 21 -
6. HC Lomnice nad Popelkou 18 9 1 8 - - 92 72 20 19 -
7. HC Roudnice nad Labem 18 6 1 11 - - 47 86 -39 13 -
8. HC Kobra Praha B 18 3 3 12 - - 48 91 -43 9 -
9. HC Olympik Praha 18 3 0 15 - - 47 117 -70 6 -
10. SK Cernosice U20 18 2 2 14 - - 68 131 -63 6 -
Pražský přebor - Finále
1. HC Zbraslav 24 19 1 4 - - 139 65 74 39 Final group
2. HC Hvezda Praha 24 17 1 6 - - 151 87 64 35 Did not make playoffs
3. HC Letnany 24 15 1 8 - - 133 77 56 31 Did not make playoffs
4. HC Bohemians Praha 24 12 1 11 - - 100 107 -7 25 Did not make playoffs
Pražský přebor - o 5.-10. místo
1. HC Lomnice nad Popelkou 23 14 1 8 - - 130 82 48 30 -
2. SK Zizkov Praha 22 10 3 9 - - 98 93 5 23 -
3. HC Roudnice nad Labem 23 9 1 13 - - 79 109 -30 19 -
4. HC Kobra Praha B 23 6 3 14 - - 74 117 -43 15 -
5. SK Cernosice U20 22 3 2 17 - - 83 154 -71 8 -
6. HC Olympik Praha 23 4 0 19 - - 67 163 -96 8 -
Středočeský kraj
1. HC Rakovnik 22 14 - 5 0 3 88 63 25 45 Semifinal loss
2. BK Mlada Boleslav B 22 12 - 5 3 2 93 73 20 44 Semifinal loss
3. HC Velke Popovice 22 12 - 5 2 3 88 57 31 43 Final group
4. HC Pribram 22 12 - 7 2 1 79 63 16 41 Final loss
5. HC Melnik 22 11 - 7 1 3 76 71 5 38 Quarterfinal loss
6. HK Lev Slany 22 10 - 9 1 2 99 88 11 34 Quarterfinal loss
7. HK Kraluv Dvur 22 8 - 9 2 3 77 79 -2 31 Quarterfinal loss
8. HC Jesenice 22 8 - 11 2 1 80 87 -7 29 Quarterfinal loss
9. HC Benesov 22 7 - 11 4 0 73 80 -7 29 Did not make playoffs
10. HC Vlasim 22 7 - 12 3 0 85 108 -23 27 Did not make playoffs
11. HC Podebrady 22 6 - 13 1 2 80 102 -22 22 Did not make playoffs
12. HK Kralupy nad Vltavou 22 4 - 17 0 1 64 111 -47 13 Did not make playoffs
Ústecký a Karlovarský kraj
1. HC Nejdek 20 19 - 1 0 0 154 56 98 57 -
2. HC Slovan Louny 20 13 - 6 1 0 138 93 45 41 -
3. HC Decin B 20 7 - 10 1 2 103 115 -12 25 Semifinal loss
4. HC Stadion Cheb 20 7 - 11 1 1 93 143 -50 24 Final loss
5. HC Lovosice 20 4 - 13 2 1 67 120 -53 17 Final loss
6. SK Kadan B 20 5 - 14 0 1 87 115 -28 16 Semifinal loss

Seasons

1970 - 1980: 73/74, 74/75, 75/76, 76/77
2000 - 2010: 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10
2010 - 2020: 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18, 18/19, 19/20