All Winners (Players)
Season Award winner Born Birthplace Drafted by
2018-2019 Sonny Phillips (G) 1997 Hornchurch, GBR
Frankie Sabine (G) 1992 Romford, GBR
David Millner (D) 1992 Östersund, SWE
Gary Brown (D) 1987 Chelmsford, GBR
Donald Campbell (D) 1998
James Dimond (D) 1997
Charlie Phillips (D) 1997 Romford, GBR
Will Polston (D) 1989
Robert Veares (D) 1991 London, GBR
Daniel Wright (D) 1980 London, GBR
Thomas Wilson (D) 1994
James Ayling (F) 1992 Chelmsford, GBR
Cameron Bartlett (F) 1993 Romford, GBR
Grant Bartlett (F) 1993 Romford, GBR
Ross Brears (F) 1991 Chelmsford, GBR
Ross Cowan (F) 1999 Chelmsford, GBR
Elliott Dervish (F) 1995
Terry Fillery (F) 1996 Harold Wood, GBR
Courtney Grant (F) 1994 Chelmsford, GBR
Jake Luton (F) 1996
Bradley Moore (F) 1996 Peterborough, GBR
Justin Robinson (F) 1994
2016-2017 Daniel Lane (G) 1994 Peterborough, GBR
Sam Barlow (D) 1995 Peterborough, GBR
Jonathan Brammall (D) 1986 Peterborough, GBR
Connor Hunter (D) 1993 Peterborough, GBR
Nathan Long (D) 1997 Crewe, GBR
Rob McDonald (D) 1990 Peterborough, GBR
Callum Medcalf (D) 1999 Peterborough, GBR
Kieran Raynor (D) 1998 Glasgow, GBR
Craig Wallis (D) 1994 Nottingham, GBR
Callum Worthington-Evans (D) 1988 Nottingham, GBR
James Pentecost (F) 1989 Peterborough, GBR
Connor Stokes (F) 1993 Harlow, GBR
Deivid Cetvertak (F) 1996 Vilnius, LTU
Kenny Bavin (F) 1987 Croydon, GBR
Jack Escott (F) 2000
Leon Groom (F) 1990 Peterborough, GBR
Clint Herring (F) 1987 Peterborough, GBR
Dale Jowett (F) 1991 Peterborough, GBR
Bradley Moore (F) 1996 Peterborough, GBR
Conor Pollard (F) 1993 Peterborough, GBR
Nathan Pollard (F) 1993 Peterborough, GBR
Jake Samal (F) 1998 St. Neots, GBR
Jack Sansby (F) 1995 Peterborough, GBR
Mitch White (F) 1994 Peterborough, GBR
Joe Wilson (F) 1994 Peterborough, GBR
Bradley Wright (F) 1997 Peterborough, GBR
Shaun Yardley (F) 1982 Solihull, GBR
2014-2015 John Dibble (G) 1987
Steve Evans (G) - Gloucester, GBR
Joseph Sandford (G) 1998
Tom Asprey (D) 1991 Swindon, GBR
Tom Egerton (D) 1992 Bristol, GBR
Joshua Galea (D) 1994 Bristol, GBR
William Harrison (D) 1997 Oxford, GBR
Christopher Moore (D) 1984 Swindon, GBR
Daniel Pettitt (D) 1994 Swindon, GBR
Sam Shone (D) 1990 High Wycombe, GBR
James Warman (D) 1993 Telford, GBR
Michael Hargreaves (D) 1979 Bristol, GBR
Alan Armour (F) 1976 Truro, GBR
Jamie Newton (F) 1986 Swindon, GBR
Steve Osman (F) 1987 Swindon, GBR
Philip Dibble (F) 1992
Joshua Dolphin (F) 1994 Swindon, GBR
Zachary Dolphin (F) 1996
Grant Richardson (F) 1990
Oliver Shone (F) 1992 High Wycombe, GBR
Adrian Smith (F) 1981 Bristol, GBR
Jordan Smith (F) 1994 Swindon, GBR
Matthew Thornhill (F) 1983 Guildford, GBR
Janne Virtanen (F) 1981 Helsinki, FIN
Adam Young (F) 1992 Chippenham, GBR
Richard Hargreaves (F) 1978 Bristol, GBR
All Winners (Team Staff)