| 2101. | Adolf Frank (D) | 2014-2015 | 31 | EV Mittenwald | 15 | 8 | 6 | 14 | 0.93 | 6 | - |
| 2102. | Matthias Köpf (D) | 2012-2013 | 17 | ERC Lechbruck | 16 | 8 | 6 | 14 | 0.88 | 6 | - |
| 2103. | Daniel Anderl (F) | 2025-2026 | 28 | SG ESV Bad Bayersoien / EC Peiting II | 16 | 8 | 6 | 14 | 0.88 | 12 | - |
| 2104. | Max Retzer (F) | 2025-2026 | 28 | EV Aich | 18 | 8 | 6 | 14 | 0.78 | 14 | - |
| 2105. | Sebastian Wiche (F) | 2025-2026 | 22 | SE Freising | 20 | 8 | 6 | 14 | 0.70 | 32 | - |
| 2106. | Axel Schütz (F) | 2002-2003 | 19 | TSV Erding | 5 | 7 | 7 | 14 | 2.80 | 6 | - |
| 2107. | Joseph Ulrich (F) | 2024-2025 | 30 | Eintracht Frankfurt II | 5 | 7 | 7 | 14 | 2.80 | 6 | - |
| 2108. | Alexander Josch (D/F) | 2019-2020 | 28 | ECW Sande II | 6 | 7 | 7 | 14 | 2.33 | 6 | - |
| 2109. | Sebastian Aukofer (F) | 2003-2004 | 21 | ERSC Amberg | 6 | 7 | 7 | 14 | 2.33 | 12 | - |
| 2110. | Maximilian Schorer (D/F) | 2015-2016 | 19 | EV Füssen | 6 | 7 | 7 | 14 | 2.33 | - | - |
| 2111. | Dominik Felsmann (F) | 2018-2019 | 39 | ERC Pohlheim | 7 | 7 | 7 | 14 | 2.00 | 6 | - |
| 2112. | Tobias Meier (F) | 2015-2016 | 16 | EV Füssen | 7 | 7 | 7 | 14 | 2.00 | - | - |
| 2113. | Viktor Kasper (F) | 2024-2025 | 44 | Frankfurter EC Eisteufel | 8 | 7 | 7 | 14 | 1.75 | 0 | - |
| 2114. | Christian Weber (F) | 2016-2017 | - | Neubrandenburg Blizzards | 8 | 7 | 7 | 14 | 1.75 | 2 | - |
| 2115. | Maximilian Blachut (F) | 2022-2023 | 21 | Eisadler Dortmund II | 8 | 7 | 7 | 14 | 1.75 | 4 | - |
| 2116. | Justin Vogt (F) | 2021-2022 | 25 | SV Brackwede | 8 | 7 | 7 | 14 | 1.75 | 8 | - |
| 2117. | Martin Rost (F) | 2023-2024 | 39 | EHV Dresden Devils | 8 | 7 | 7 | 14 | 1.75 | 10 | - |
| 2118. | Malte Siebels (F) | 2019-2020 | 17 | ECW Sande II | 8 | 7 | 7 | 14 | 1.75 | 16 | - |
| 2119. | Ronja Helms (F) | 2022-2023 | 32 | TuS Harsefeld Oldtimer | 9 | 7 | 7 | 14 | 1.56 | 4 | - |
| 2120. | Sandro Jenzer (F) | 2014-2015 | 25 | ESC Erfurt | 9 | 7 | 7 | 14 | 1.56 | 8 | - |
| 2121. | Jens Baxmann (D/F) | 2000-2001 | 15 | Braunlager SC/Harz | 9 | 7 | 7 | 14 | 1.56 | 10 | - |
| 2122. | Vladimir Tropmann (F) | 2011-2012 | 37 | ESC Paderborn | 9 | 7 | 7 | 14 | 1.56 | 33 | - |
| 2123. | Jens Thore Gellrich (D) | 2001-2002 | 21 | Neusser EV II | 9 | 7 | 7 | 14 | 1.56 | - | - |
| 2124. | Lennard Ehrlich (F) | 2021-2022 | 17 | EC Bergisch Land II | 10 | 7 | 7 | 14 | 1.40 | 4 | - |
| 2125. | Rüdiger Scharl (F) | 2003-2004 | - | SC Krefeld | 10 | 7 | 7 | 14 | 1.40 | 14 | - |
| 2126. | Andreas Kampmann (F) | 2022-2023 | 34 | Hamburger SV III | 11 | 7 | 7 | 14 | 1.27 | 0 | - |
| 2127. | Justin Rednoss (F/D) | 2019-2020 | 26 | Herner EV 2007 II | 11 | 7 | 7 | 14 | 1.27 | 4 | - |
| 2128. | Leon Kränke (F) | 2010-2011 | 18 | SV Brackwede | 11 | 7 | 7 | 14 | 1.27 | 10 | - |
| 2129. | Eugen Wagner (F) | 2012-2013 | 36 | SV Brackwede | 11 | 7 | 7 | 14 | 1.27 | 35 | - |
| 2130. | Florian Panthaler (F) | 2019-2020 | 27 | ESV Gebensbach | 12 | 7 | 7 | 14 | 1.17 | 10 | - |
| 2131. | Denis Adebahr (F) | 2021-2022 | 29 | ERC Sonthofen 1999 | 12 | 7 | 7 | 14 | 1.17 | 16 | - |
| 2132. | Karl-Heinz Binner (D) | 2009-2010 | 36 | ERC Regen | 12 | 7 | 7 | 14 | 1.17 | 18 | - |
| 2133. | Daniel Korn (F/D) | 2013-2014 | 22 | EV Aich | 12 | 7 | 7 | 14 | 1.17 | 60 | - |
| 2134. | Marcus Hobelsberger (D) | 2005-2006 | 29 | EHC München II | 12 | 7 | 7 | 14 | 1.17 | - | - |
| 2135. | Andreas Pflug (F) | 2012-2013 | 31 | EV Berchtesgaden | 13 | 7 | 7 | 14 | 1.08 | 6 | - |
| 2136. | Alexander Voglhuber (F/D) | 2025-2026 | 29 | ESC Dorfen II | 13 | 7 | 7 | 14 | 1.08 | 10 | - |
| 2137. | Peter Frank (F) | 2013-2014 | 23 | EV Mittenwald | 14 | 7 | 7 | 14 | 1.00 | 0 | - |
| 2138. | Paul Cuntz (D) | 2021-2022 | 21 | ESC Darmstadt | 14 | 7 | 7 | 14 | 1.00 | 4 | - |
| 2139. | Patrick Roeder (F) | 2016-2017 | 21 | EHC Klostersee | 14 | 7 | 7 | 14 | 1.00 | 6 | - |
| 2140. | Maximilian Haug (D) | 2023-2024 | 34 | TSV Schliersee | 15 | 7 | 7 | 14 | 0.93 | 13 | - |
| 2141. | Alexander Klosterreit (F) | 2019-2020 | 28 | ERC Regen | 15 | 7 | 7 | 14 | 0.93 | 40 | - |
| 2142. | Alexander Link (F) | 2017-2018 | 26 | Neusser EV II | 16 | 7 | 7 | 14 | 0.88 | 18 | - |
| 2143. | Oliver Huber (F) | 2017-2018 | - | ERSC Ottobrunn | 16 | 7 | 7 | 14 | 0.88 | 32 | - |
| 2144. | Korbinian Gallenberger (F) | 2013-2014 | 19 | EV Mittenwald | 16 | 7 | 7 | 14 | 0.88 | 32 | - |
| 2145. | Stefan Fastenmeier (F) | 2014-2015 | 26 | ESV Waldkirchen | 17 | 7 | 7 | 14 | 0.82 | 18 | - |
| 2146. | Alexander Schiller (F) | 2012-2013 | 29 | EHC Waldkraiburg II | 17 | 7 | 7 | 14 | 0.82 | 96 | - |
| 2147. | Christoph Hack (F) | 2013-2014 | 23 | ERC Lechbruck | 20 | 7 | 7 | 14 | 0.70 | 2 | - |
| 2148. | Markus Schatz-Weinzierl (D) | 2016-2017 | 36 | ESV Waldkirchen | 20 | 7 | 7 | 14 | 0.70 | 30 | - |
| 2149. | Patrick Mylius (F) | 2012-2013 | 27 | ESV Grizzlys Bergkamen | 3 | 6 | 8 | 14 | 4.67 | 4 | - |
| 2150. | Mike Obiakor (D) | 2019-2020 | 21 | Hamburg Sailors | 6 | 6 | 8 | 14 | 2.33 | 4 | - |
| 2151. | Christoph Karger (F) | 2019-2020 | 27 | EHC Erfurt II | 6 | 6 | 8 | 14 | 2.33 | 12 | - |
| 2152. | Patrick Strobel (F) | 2018-2019 | 29 | REV Bremerhaven III | 7 | 6 | 8 | 14 | 2.00 | 0 | - |
| 2153. | Jan Hochhaus (F) | 2012-2013 | 24 | Ice Devils Bad Nauheim | 7 | 6 | 8 | 14 | 2.00 | 4 | - |
| 2154. | Dirk Schumacher (D) | 1996-1997 | 21 | FASS Berlin | 7 | 6 | 8 | 14 | 2.00 | 6 | - |
| 2155. | Andre Niemeyer (F) | 2024-2025 | 39 | EC Harzer Falken II | 8 | 6 | 8 | 14 | 1.75 | 8 | - |
| 2156. | Filip Mazurek (D) | 2009-2010 | 22 | EHC Regensburg | 8 | 6 | 8 | 14 | 1.75 | 10 | - |
| 2157. | Raimund Peschke (F) | 2004-2005 | 37 | Königsborner JEC | 8 | 6 | 8 | 14 | 1.75 | 20 | - |
| 2158. | Michel Meier (F) | 2018-2019 | 47 | Adendorfer EC II | 9 | 6 | 8 | 14 | 1.56 | 2 | - |
| 2159. | Mathias Schuster (D) | 2018-2019 | 30 | EA Schongau II | 9 | 6 | 8 | 14 | 1.56 | 2 | - |
| 2160. | Max Neuhaus (D) | 2021-2022 | 26 | ESC Erfurt | 9 | 6 | 8 | 14 | 1.56 | 10 | - |
| 2161. | Christian Schmitz (F) | 2021-2022 | 30 | ERV Dinslaken Kobras II | 9 | 6 | 8 | 14 | 1.56 | 27 | - |
| 2162. | Tom Gräber (F) | 2018-2019 | 18 | EHC Bayreuth II | 9 | 6 | 8 | 14 | 1.56 | - | - |
| 2163. | Simon Platzer (D) | 2015-2016 | 31 | EC Wallernhausen | 10 | 6 | 8 | 14 | 1.40 | 2 | - |
| 2164. | Justin Campbell (D) | 2022-2023 | 37 | Ice Devils Bad Nauheim | 10 | 6 | 8 | 14 | 1.40 | 2 | - |
| 2165. | Benedikt Peters (F) | 2025-2026 | 39 | ESC Holzkirchen | 10 | 6 | 8 | 14 | 1.40 | 4 | - |
| 2166. | Lars Bergmann (F) | 2022-2023 | 28 | EC Pferdeturm Hunters II | 10 | 6 | 8 | 14 | 1.40 | 8 | - |
| 2167. | Dennis Peters (F) | 2025-2026 | 31 | Neusser EV II | 10 | 6 | 8 | 14 | 1.40 | 8 | - |
| 2168. | Theodor Ziegelhöfer (F) | 2022-2023 | 20 | Münchner EK | 11 | 6 | 8 | 14 | 1.27 | 8 | - |
| 2169. | Sascha Wirtz (F) | 2004-2005 | 22 | EHC Troisdorf II | 11 | 6 | 8 | 14 | 1.27 | 26 | - |
| 2170. | Christian Hendel (F) | 2021-2022 | 29 | EHC Straubing | 12 | 6 | 8 | 14 | 1.17 | 6 | - |
| 2171. | Kevin Maraun (F) | 2025-2026 | 31 | ESV Dachau Woodpeckers | 12 | 6 | 8 | 14 | 1.17 | 6 | - |
| 2172. | Anton Friesacher (F) | 2010-2011 | 30 | Starbulls Rosenheim II | 12 | 6 | 8 | 14 | 1.17 | 8 | - |
| 2173. | Cedric Eisenhauer (F) | 2021-2022 | 20 | Eintracht Frankfurt II | 12 | 6 | 8 | 14 | 1.17 | 8 | - |
| 2174. | Dominik Trebusak (F) | 2012-2013 | - | ESV Grizzlys Bergkamen | 12 | 6 | 8 | 14 | 1.17 | 70 | - |
| 2175. | Lukas Zellner (F) | 2019-2020 | 21 | EHC Stiftland Mitterteich | 12 | 6 | 8 | 14 | 1.17 | - | - |
| 2176. | Michael Hahn (D) | 2025-2026 | 34 | Höchstadter EC II | 13 | 6 | 8 | 14 | 1.08 | 4 | - |
| 2177. | Jonas Weindl (F) | 2023-2024 | 31 | ESV Gebensbach | 13 | 6 | 8 | 14 | 1.08 | 10 | - |
| 2178. | Daniel Broschik (F) | 2012-2013 | 24 | EC 2000 Amberg | 13 | 6 | 8 | 14 | 1.08 | 57 | - |
| 2179. | Raphael Bschorr (F) | 2025-2026 | 32 | EV Fürstenfeldbruck II | 15 | 6 | 8 | 14 | 0.93 | 10 | - |
| 2180. | Klaus Forster (D) | 2007-2008 | 34 | ESC Kempten | 15 | 6 | 8 | 14 | 0.93 | 61 | - |
| 2181. | Daniel Simm (F) | 2018-2019 | 26 | Wanderers Germering | 16 | 6 | 8 | 14 | 0.88 | 4 | - |
| 2182. | Marc Binder (D) | 2021-2022 | 22 | EHC Regensburg | 16 | 6 | 8 | 14 | 0.88 | 24 | - |
| 2183. | Sebastian Schwabl (D) | 2011-2012 | 19 | DEC Frillensee/Inzell | 16 | 6 | 8 | 14 | 0.88 | 32 | - |
| 2184. | Michael Natzi (F) | 2018-2019 | 24 | EHC Bayreuth II | 16 | 6 | 8 | 14 | 0.88 | - | - |
| 2185. | Alexander Konschuh (F) | 2025-2026 | 44 | Höchstadter EC II | 19 | 6 | 8 | 14 | 0.74 | 24 | - |
| 2186. | Jan Mühlberger (D) | 2005-2006 | 28 | EV Bad Wörishofen | 19 | 6 | 8 | 14 | 0.74 | - | - |
| 2187. | Patrick Beham (D/F) | 2025-2026 | 35 | ESV Gebensbach | 20 | 6 | 8 | 14 | 0.70 | 4 | - |
| 2188. | Matthias Oertel (C/RW) | 2023-2024 | 36 | Hamburger SV III | 5 | 5 | 9 | 14 | 2.80 | 2 | - |
| 2189. | Stefan Goller (D/F) | 2022-2023 | 29 | Hannover Indians U23 | 5 | 5 | 9 | 14 | 2.80 | 53 | 5 |
| 2190. | Robin Schneider (F) | 2010-2011 | 19 | ESV Grizzlys Bergkamen | 6 | 5 | 9 | 14 | 2.33 | 14 | - |
| 2191. | Marvin Schmid (F) | 2015-2016 | 16 | EV Füssen | 6 | 5 | 9 | 14 | 2.33 | - | - |
| 2192. | Martin Resch (F) | 2010-2011 | 51 | EHC Netphen 08 II | 7 | 5 | 9 | 14 | 2.00 | 0 | - |
| 2193. | Louis Frese (F) | 2025-2026 | 17 | CE Timmendorfer Strand II | 7 | 5 | 9 | 14 | 2.00 | 4 | - |
| 2194. | Martin Arnold (F) | 2012-2013 | 24 | Ice Devils Bad Nauheim | 7 | 5 | 9 | 14 | 2.00 | 10 | - |
| 2195. | Lino Stolz (D/F) | 2015-2016 | 25 | EV Wiesbaden | 7 | 5 | 9 | 14 | 2.00 | 36 | - |
| 2196. | Stefan Stummvoll (F) | 2009-2010 | 29 | EHC Regensburg | 7 | 5 | 9 | 14 | 2.00 | 101 | - |
| 2197. | Björn Helms (D) | 2019-2020 | 27 | Hamburg Sailors | 8 | 5 | 9 | 14 | 1.75 | 14 | - |
| 2198. | Maximilian Huff (F) | 2015-2016 | 29 | Münchner EK | 8 | 5 | 9 | 14 | 1.75 | 40 | - |
| 2199. | Lorenz Dichtl (F) | 2024-2025 | 36 | EV Aich | 8 | 5 | 9 | 14 | 1.75 | - | - |
| 2200. | Sebastian Kollar (F) | 2016-2017 | 36 | Altonaer SV Hamburg | 9 | 5 | 9 | 14 | 1.56 | 8 | - |