All Winners (Players)
Season Award winner Born Birthplace Drafted by
2021-2022 Garam Jang (G) 2002
Nam Kyu Lee (G) 2002
Eun Suk Song (G) 2002
Hyung Yeom Cho (D) 2003
Hwang Gon Hong (D) 2003
Ji Hun Jung (D) 2003
Hyun Seo Kim (D) 2002
Min Jae Kwon (D) 2002
Seung Jae Lee (D) 2003
Jun Seo Park (D) 2002
Jeong Won Yang (D) 2003
Jun Woo Choi (F) 2003
Jae Ung Hwang (F) 2002
Hee Gon Jang (F) 2002
Moo Seong Kim (F) 2003
Yong Su Kim (F) 2003
Hyeon Su Kwon (F) 2003
Jun Seo Lee (F) 2003
Yun Suk Lee (F) 2002
Min Jae Park (F) 2003
Sungbin Park (F) 2002 Seoul, KOR
Young Seo Park (F) 2002
Dong Hyun Shin (F) 2002
2019-2020 William Kerlin (G) 2001 Bedford, GBR
Tyler Perre (G) 2000 Swindon, GBR
Edward Bradley (D) 2001 Wokingham, GBR
Reece Cochrane (D) 2001 Kirkcaldy, GBR
Jordan Griffin (D) 2002 Crewe, GBR
Joseph Hazeldine (D) 2001 Nottingham, GBR
Oliver Lord (D) 2000 Leamington Spa, GBR
Samuel Russell (D) 2000 Milton Keynes, GBR
Ben Solder (D) 2000 Chelmsford, GBR
Liam Stenton (D) 2002 Dumfries, GBR
Cade Neilson (F) 2001 Lafayette, LA, USA
Mason Alderson (F) 2001 London, GBR
Louis Chabot (F) 2001 Coventry, GBR
Tyler Cooper (F) 2000 Toronto, ON, CAN
Ethan Hehir (F) 2001 Billingham, GBR
Zack Milton (F) 2001
Jordan Buesa (F) 2000 Troon, GBR
Alex Graham (F) 2003 Sheffield, GBR
Austin Mitchell-King (F) 2001 Warwick, GBR
Patrick Larkin (F) 2001 Swindon, GBR
Caly Robertson (F) 2000 Kirkcaldy, GBR
Finlay Ulrick (F) 2000 North Ferriby, GBR
2018-2019 Laurynas Lubys (G) 2000 Klaipeda, LTU
Martin Petiul (G) 2000 Vilnius, LTU
Arvidas Domeika (D) 2000 Grodno, BLR
Kostas Gusevas (D) 1999 Zarasai, LTU
Tomas Krukovski (D) 1999 Vilnius, LTU
Dominykas Motiejunas (D) 2000 Vilnius, LTU
Paulius Rumsevicius (D) 2000 Elektrenai, LTU
Avgustinas Silinas (D) 2001 Vilnius, LTU
Mantas Stankius (D) 2000
Christianas Volodinas (D) 1999 Kaunas, LTU
Ignotas Ragas (D) 1999 Vilnius, LTU
Egidijus Binkulis (F) 2000 Elektrenai, LTU
Martynas Miliunas (F) 2001 Elektrenai, LTU
Justas Fedorovicius (F) 2000 Trakai, LTU
Martynas Grinius (F) 2001 Vilnius, LTU
Vainius Jankauskas (F) 2000 Elektrenai, LTU
Karolis Krasilnikovas (F) 2001 Elektrenai, LTU
Laisvydas Kudrevicius (F) 1999 Elektrenai, LTU
Patrik Misiuk (F) 1999 Vilnius, LTU
Nikodemas Numavicius (F) 2000 Vilnius, LTU
Eimantas Steponavicius (F) 2000 Trakai, LTU
Lukas Vashco (F) 2001 Vilnius, LTU
2017-2018 Jong Hun Chun (G) 1998
Jun Gyu Kang (G) 1998
Tae Kyung Kim (G) 1999
Young Jae Kang (D) 1998
Seok Jin Lee (D) 1998
Tae Kyung Lee (D) 1998
Suhyuen Yim (D) 1998
Beomsuk Yoo (D) 1998
Sung Min Cho (D) 1998
Hee Muk Chung (F) 1998
Si Young Kim (F) 1998
Ju Hyung Lee (F) 1998
Jung Oh Chae (F) 1998
Hangjun Cho (F) 1998
Il Joong Jung (F) 1998
Junbum Kim (F) 1998
Hyun Seok Lee (F) 1998
Jong Min Lee (F) 1998 Coquitlam, BC, CAN
Hoon Park (F) 1998
Kwan Yong Park (F) 1998
Min Kyu Park (F) 1998
Je Ho Yu (F) 1998
Jung Woo Kim (F) 1998
2016-2017 Yujiro Isobe (G) 1997
Yuuki Mizuta (G) 1997
Daiki Aoyama (D) 1999
Daichi Igari (D) 1998 Tomakomai, JPN
Yuki Iwamura (D) 1998
Shunya Kawaguchi (D) 1997
Kengo Koba (D) 1999
Yusuke Kon (D) 1998 Tomakomai, JPN
Michihiro Kyoya (D) 1998 Hokkaido, JPN
Hiroshi Matsui (D) 1997
220 players found | Previous page | Next page
Top 10 Winners (Team Staff)
All Winners (Team Staff)
Season Award winner Born Birthplace
2021-2022 Sung Keun Cheon 1994
Gangho Jin 1988
Dong Wook Kim 1987
Woo Jae Kim 1979 Seoul, KOR
Sol Gill Oh 1968
2019-2020 Barry Carnegie 1980 Dundee, GBR
Craig Cooke 1971
Martin Grubb 1976 Kirkcaldy, GBR
Tony Hand 1967 Edinburgh, GBR
Richard Hartmann 1975 Skalica, SVK
Dayle Keen 1991 Irvine, GBR
Gabby McGraw 1992
Ian Turner 1955
2018-2019 Simas Baltrunas 1995
Piotr Dubrovskij 1987
Andrius Jadkauskas 1968
Alexei Nikiforov 1957 Elektrenai, LTU
Titas Pacauskas -
Evgenijus Rancevas 1960
Andrejus Silinas 1970
2017-2018 Munsung Cheon 1990
Young Cho Kim 1982
Dong Ho Lee 1967
Sol Gill Oh 1968
Sung Yup Yoon 1966
2016-2017 Toshiya Ishifuji 1964
Henrik Jörgensen 1967
Teruhiko Okita 1975
Greg Thomson 1963 Edmonton, AB, CAN
Kazuyoshi Yamaguchi 1977 Kushiro, JPN
2015-2016 Arunas Aleinikovas 1978
Eriks Berzins 1967
Vaidas Budrauskas 1968
Aigars Cipruss 1972 Riga, LAT
Mindaugas Kieras 1980 Elektrenai, LTU
2014-2015 Eriks Berzins 1967
Vaidas Budrauskas 1968
Aigars Cipruss 1972 Riga, LAT
Bernd Haake 1946 Bielefeld, GER
Andrius Jadkauskas 1968
2013-2014 Arunas Aleinikovas 1978
Aigars Cipruss 1972 Riga, LAT
Andrius Jadkauskas 1968
Evgenijus Rancevas 1960
Remigijus Valickas 1975
2012-2013 István Antal 1984 Miercurea Ciuc, ROM
Tyler Dietrich 1984 Vancouver, BC, CAN
Tim Kehler 1971 Victoria, BC, CAN
Sandor Puskas 1979 Budapest, HUN
Bence Svasznek 1975 Budapest, HUN
Gábor Tornyi 1966 Budapest, HUN
2011-2012 Valentinas Gvergzdis 1957
Andrius Jadkauskas 1968
Gennadi Khutartsov 1959
Andrej Korneiciuk 1964
Sergej Krumkac 1969