All Winners (Players)
Season Award winner Born Birthplace Drafted by
2018-2019 UKS Sanok U20 Mateusz Buczek (G) 2001 Brzozow, POL
UKS Sanok U20 Kacper Myrdak (G) 2001 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Kacper Wojciechowski (G) 1999 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Karol Bilas (D) 2002 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Wiktor Dzugan (D) 2001 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Bartosz Florczak (D) 2002 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Tymoteusz Glazer (D) 2001 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Jakub Najsarek (D) 2001 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Marcin Sieczkowski (D) 2001 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Sebastian Bar (D) 2001 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Maksymilian Witkowski (D) 2001 Warszawa, POL
UKS Sanok U20 Yegor Pankrat (F) 2001 Minsk, BLR
UKS Sanok U20 Jakub Bukowski (F) 2000 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Szymon Dobosz (F) 2002 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Konrad Filipek (F) 2000 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Adrian Frankiewicz (F) 2002 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Szymon Fus (F) 2000 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Damian Ginda (F) 2001 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Krystian Kopiec (F) 2002 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Lukasz Lyko (F) 2001 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Louis Miccoli (F) 2001 Chemnitz, GER
UKS Sanok U20 Mateusz Rogos (F) 2001 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Maksymilian Sanocz (F) 2002 Sanok, POL
UKS Sanok U20 Volodymyr Stanko (F) 2001 Yavoriv, UKR
UKS Sanok U20 Maciej Witan (F) 2001 Sanok, POL
2017-2018 Unia Oswiecim U20 Pawel Bizub (G) 1999 Rabka Zdroj, POL
Unia Oswiecim U20 Karol Buczek (G) 1998 Rabka Zdroj, POL
Unia Oswiecim U20 Andrzej Hrycaj (G) 1998
Unia Oswiecim U20 Sebastian Lipinski (G) 2000 Torun, POL
Unia Oswiecim U20 Pawel Romek (G) 1998
Unia Oswiecim U20 Marcin Tarnowski (G) 1999 Oswiecim, POL
Unia Oswiecim U20 Sylwester Franczyk (D) 1998 Zakopane, POL
Unia Oswiecim U20 Jakub Habura (D) 1998 Nowy Targ, POL
Unia Oswiecim U20 Tadeusz Huzior (D) 1998 Nowy Targ, POL
Unia Oswiecim U20 Adam Kot (D) 2000 Oswiecim, POL
Unia Oswiecim U20 Milosz Noworyta (D) 1999 Oswiecim, POL
Unia Oswiecim U20 Piotr Soltys (D) 1998 Oswiecim, POL
Unia Oswiecim U20 Vladislav Yavorsky (D) 1999 Petropavlovsk, KAZ
Unia Oswiecim U20 Oskar Zamarlik (D) 1999 Nowy Targ, POL
Unia Oswiecim U20 Kacper Kamieniecki (D) 1999 Nowy Targ, POL
Unia Oswiecim U20 Kamil Klocek (D) 1999 Cieszyn, POL
Unia Oswiecim U20 Dominik Rudek (D) 2001 Oswiecim, POL
Unia Oswiecim U20 Szymon Wojtarowicz (D) 1998 Oswiecim, POL
Unia Oswiecim U20 Lukasz Kaminski (F) 1999 Nowy Targ, POL
Unia Oswiecim U20 Kacper Rabeda (F) 2001 Chrzanow, POL
Unia Oswiecim U20 Sebastian Brynkus (F) 2001 Nowy Targ, POL
Unia Oswiecim U20 Szymon Flasz (F) 1998
Unia Oswiecim U20 Szymon Jarnot (F) 2001 Oswiecim, POL
Unia Oswiecim U20 Kamil Jeczala (F) 2000 Oswiecim, POL
Unia Oswiecim U20 Dawid Krynicki (F) 2000 Krynica Zdroj, POL
Unia Oswiecim U20 Bartosz Olchawski (F) 1998 Nowy Targ, POL
Unia Oswiecim U20 Adrian Prusak (F) 1998 Oswiecim, POL
Unia Oswiecim U20 Przemyslaw Szymeczko (F) 1999 Oswiecim, POL
Unia Oswiecim U20 Jakub Worwa (F) 1999 Tivoli, ITA
Unia Oswiecim U20 Kamil Wator (F) 2000 Oswiecim, POL
Unia Oswiecim U20 Michal Magiera (F) 2000 Oswiecim, POL
2016-2017 PKH 2014 Gdansk U20 Damian Gachowski (G) 1999 Gdansk, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Wiktor Solinski (G) 2000 Gdansk, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Anton Tomashevskyi (G) 1998 Kiev, UKR
PKH 2014 Gdansk U20 Konrad Zgrzebnicki (G) 1998 Gdansk, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Kirill Gerasimenko (D) 1998 Tarnopol, UKR
PKH 2014 Gdansk U20 Kamil Kmiec (D) 1998
PKH 2014 Gdansk U20 Adam Kolodziej (D) 1998 Warszawa, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Gilbert Lesniak (D) 1998 Gdansk, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Eryk Mincewicz (D) 1998
PKH 2014 Gdansk U20 Jakub Munch (D) 1999 Gdansk, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Arkadiusz Nowak (D) 1997 Tarnow, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Jakub Wala (D) 2000 Elblag, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Patryk Wsol (D) 1997 Nowy Targ, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Igor Smal (F) 2000 Gdansk, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Kacper Murawski (F) 1999 Gdansk, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Wiktor Adamowicz (F) 1997
PKH 2014 Gdansk U20 Maksymilian Ananiew (F) 1998
PKH 2014 Gdansk U20 Dominik Degorski (F) 1997
PKH 2014 Gdansk U20 Jan Kasicki (F) 1999 Gdansk, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Patryk Krezolek (F) 1998 Krynica Zdroj, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Nikita Minenkov (F) 1998
PKH 2014 Gdansk U20 Krystian Mocarski (F) 1999 Gdansk, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Maciej Rybak (F) 1998 Gdansk, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Michal Rybak (F) 1998 Gdansk, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Dmytro Sherbakov (F) 1998 Kiev, UKR
PKH 2014 Gdansk U20 Gleb Wolf (F) 1998 Kaliningrad, RUS
PKH 2014 Gdansk U20 Kamil Zalewski (F) 1999 Gdansk, POL
PKH 2014 Gdansk U20 Mateusz Goscinski (F) 1997 Torun, POL
2015-2016 Michal Czernik (G) 1996 Sosnowiec, POL
Adrian Duszynski (G) 1998
Sebastian Krauz (G) 1999
Pawel Kubarek (G) 1999 Ruda Slaska, POL
Wojciech Pasek (G) 1998 Sosnowiec, POL
Oskar Prokop (G) 1999 Cesky Tesin, CZE
Kacper Bartnik (D) 1999 Sosnowiec, POL
Wiktor Goj (D) 1998
Filip Gzik (D) 1997 Zabrze, POL
Marcin Horzelski (D) 1996 Sosnowiec, POL
Damian Janus (D) 1996 Sosnowiec, POL
Alan Makosza (D) 1998
Mariusz Monka (D) 1999
Jakub Musialik (D) 1997 Sosnowiec, POL
Patryk Sikora (D) 1996
Alexei Stupnitsky (D) 1999
165 players found | Previous page | Next page
Top 10 Winners (Team Staff)
Wins Award winner Born Birthplace
2 Krzysztof Zabkiewicz 1981
1 Witold Magiera 1974
1 Krzysztof Lehmann 1970
1 Grzegorz Klich 1980
1 Marcin Kotula 1978
1 Leszek Minge 1958 Torun, POL
All Winners (Team Staff)
Season Award winner Born Birthplace
2018-2019 UKS Sanok U20 Krzysztof Zabkiewicz 1981
2017-2018 Unia Oswiecim U20 Witold Magiera 1974
2016-2017 PKH 2014 Gdansk U20 Krzysztof Lehmann 1970
2015-2016 Grzegorz Klich 1980
Marcin Kotula 1978
2014-2015 KH Sanok U20 Krzysztof Zabkiewicz 1981
2011-2012 MKS Sokoly Torun Leszek Minge 1958 Torun, POL