All Winners (Players)
Season Award winner Born Birthplace Drafted by
2010-2011 Fu-Hsiang Kuei (G) 1996
Yu-Han Liao (G) 1995
Yu-Tung Chao (D) 1994
Kai Chiang (D) 1993
Ching Kuan (D) 1995
Hao-Yu Lee (D) 1993
Chun-An Peng (D) 1994
Ching-Ho Liang (F) 1994
Yu-Hao Chi (F) 1994
Po-Yuan Hsiao (F) 1993
Po-Yun Hsiao (F) 1995
Jing-Kai Hsu (F) 1995
Shin-Yao Kuan (F) 1995
Yang-Chung Lee (F) 1993
Chieh Liang (F) 1993
Kuan-Wei Liao (F) 1993
Wei-Chieh Liao (F) 1993
Yu-Yen Lin (F) 1993
Li-Feng Lu (F) 1993
Ching-Yang Yeh (F) 1993
2009-2010 Fikri Atali (G) 1992
Bahadir Sanoglu (G) 1993
Berk Arcak (D) 1993
Ugur Erdal (D) 1995
Firat Erdem (D) 1994 Ankara, TUR
Kerem Karakurum (D) 1992
Ebubekir Koc (D) 1992
Alparslan Bakanoglu (F) 1993
Taha Aksoy (F) 1993
Baris Mehmet Sesli (F) 1993
Sinan Yildirim (F) 1992
Taha Afal (F) 1994
Mert Akgün (F) 1992
Can Börekci (F) 1992
Mert Dalgic (F) 1992
Doruk Kamis (F) 1994
Özan Köse (F) 1993
Gökalp Solak (F) 1994 Ankara, TUR
Mertcan Özdemir (F) 1994
Serkan Gümüs (F) 1992
2008-2009 Andre Dowman (G) 1991
Michael Hopkinson (G) 1991
Regan Bakker-Connelly (D) 1991
Chris Dale (D) 1992
Todd Elder (D) 1992
Mitchell Frear (D) 1993 Queenstown, NZL
Harrison King (D) 1991 Dunedin, NZL
Franz Vogel (D) 1991
Regan Wilson (D) 1993 Dunedin, NZL
Remy Sandoy (D) 1992 Auckland, NZL
Michael Attwell (F) 1991
James Carr (F) 1991
Dane Dunlop (F) 1992 Gore, NZL
Heath Dunlop (F) 1991 Gore, NZL
Andrew Gouldstone (F) 1992
Gareth Lloyd (F) 1992
Cam McDermid (F) 1991
Luke Pickering (F) 1993 Queenstown, NZL
Dylan Dickson (F) 1993 Auckland, NZL
Jordan Challis (F) 1992
2007-2008 Yu-Cheng Liao (G) 1992
Tsung-Han Lin (G) 1990
Pang-Keng Ting (G) 1990
Ching-Lien Kuo (D) 1992
Fa-Ben Lu (D) 1991
Pohao Lu (D) 1990
Shu-Hao Pai (D) 1990
Yen-Lin Shen (D) 1991
Kuan-Yu Shih (D) 1992
Chang-Lin Yang (D) 1990
Jui-Tang Chen (F) 1991
Yu-Heng Chen (F) 1990
Kuo-Feng Juan (F) 1991
Hung-Ju Lin (F) 1990
Ching-Hung Peng (F) 1990
Yen-Chin Shen (F) 1990
Hao-Che Tseng (F) 1991
To Weng (F) 1991
Jie-Ping Wu (F) 1991
Chang-Hsing Yang (F) 1991
2002-2003 Alfonso de Alba (G) 1985
Andres de la Garma (G) 1988
Emmanuel Cardozo (D) 1985
Guillermo Castro (D) 1986
Jaime De La Rosa (D) 1986
Ricardo Gomez (D) 1987
Mauricio Pontones (D) 1985
Eduardo Trad (D) 1985
Roberto Flores (F) 1986
Eduardo Glennie (F) 1986
Alfredo Ibarra (F) 1985
Cristofer Kelo (F) 1987 Mexico City, MEX
Sebastian Ortega (F) 1987
John Potts (F) 1986
Marin Ramos (F) 1988
Roblemar Real (F) 1986
Rodrigo Sanchez (F) 1985
Rodrigo Sanchez (F) 1985
Juan Velazquez (F) 1986
Adrian Cervantes (F) 1985
Top 10 Winners (Team Staff)
Wins Award winner Born Birthplace
2 Wen-Yu Hsiao 1963
2 Kristóf Kovago 1976
1 Pan-Yao Chang 1984
1 Zoltan Kozma 1982
1 Wen-Jun Pai 1957
1 Thomas Sullivan 1977
1 Serhat Enyüce 1970
1 Tarik Göcmen 1975
1 Akin Kilavuz 1962
1 Tuncay Kilic 1967