All Winners (Players)
Season Award winner Born Birthplace Drafted by
2018-2019 Agata Kosinska (G) 1988 Jastrzebie Zdroj, POL
Martyna Sass (G) 2000 Katowice, POL
Klaudia Chrapek (D) 1996 Bytom, POL
Wiktoria Gogoc (D) 2000 Krynica Zdroj, POL
Natalia Kaminska (D) 2000 Lodz, POL
Dominika Korkuz (D) 1997 Jastrzebie Zdroj, POL
Patrycja Sfora (D) 1993 Bytom, POL
Renata Tokarska (D) 1992 Torun, POL
Alicja Wcislo (D) 2000 Bytom, POL
Joanna Strzelecka (F) 1997 Oswiecim, POL
Magdalena Czaplik (F) 1991 Bytom, POL
Ewelina Czarnecka (F) 1989
Wiktoria Dziwok (F) 1999 Bytom, POL
Sylwia Laskawska (F) 1998 Mikolow, POL
Joanna Orawska (F) 1998
Karolina Pozniewska (F) 1991 Bytom, POL
Iga Schramm (F) 2002 Poznan, POL
Alicja Siejka (F) 2000 Gdansk, POL
Wiktoria Sikorska (F) 2003
Olivia Tomczok (F) 1998
Katarzyna Wybiral (F) 2000 Warszawa, POL
Kamila Wieczorek (F) 1997 Oswiecim, POL
2017-2018 Kristiana Apsite (G) 2000
Guna Estere Gailite (G) 2001
Karina Anisimova (D) 1995
Aija Apsite (D) 1974
Anna Kublina (D) 1997 Jelgava, LAT
Olita Liepina (D) 1974
Eliza Plata (D) 1995
Beate Zagare (D) 2000
Sarma Ozmena (F) 1979 Minneapolis, MN, USA
Ilona Abola (F) 1991
Agnese Apsite (F) 1998 Dreilini, LAT
Ivita Krumina (F) 1981
Baiba Kurme (F) 1992
Madara Lace (F) 1988
Anna Katrina Lagzdina (F) 1996 Ozolnieki, LAT
Julija Mihejenko (F) 1987
Kristena Stengrevica (F) 1999
Mara Trezina (F) 1980
Kitija Voitkevica (F) 1993
Krista Yip-Chuck (F) 1995 Whitby, ON, CAN
Liga Miljone (F) 1997 Riga, LAT
2016-2017 Kristiana Apsite (G) 2000
Evelina Nikolajeva (G) 1998
Karina Anisimova (D) 1995
Aija Apsite (D) 1974
Ilva Ivaskina (D) 1987
Ilze Kronberga (D) 1983
Anna Kublina (D) 1997 Jelgava, LAT
Olita Liepina (D) 1974
Eliza Plata (D) 1995
Beate Zagare (D) 2000
Laila Dekmeijere-Trigubova (D) 1978
Ilona Abola (F) 1991
Agnese Apsite (F) 1998 Dreilini, LAT
Ivita Krumina (F) 1981
Baiba Kurme (F) 1992
Madara Lace (F) 1988
Anna Katrina Lagzdina (F) 1996 Ozolnieki, LAT
Elizabete Laima Lukasevica (F) 2000
Julija Mihejenko (F) 1987
Ieva Petersone (F) 1989
Kristena Stengrevica (F) 1999
Liga Miljone (F) 1997 Riga, LAT
2015-2016 Aizhan Raushanova (G) 1988
Arina Shyokolova (G) 1999
Alexandra Feklistova (D) 1998
Azhar Khamimuldinova (D) 1993
Daria Moldabai (D) 1993
Galia Nurgalieva (D) 1992
Alexandra Poliyenko (D) 1999
Yekaterina Skobelkina (D) 1986
Olga Konysheva (D) 1972
Alyona Fux (F) 1987 Ust-Kamenogorsk, KAZ
Malika Aldabergenova (F) 1998
Xenia Bushuyeva (F) 1998
Elvira Dairova (F) 1997
Karina Felzink (F) 1996
Bulbul Kartanbay (F) 1993 Almaty, KAZ
Tatyana Koroleva (F) 1986
Tatyana Likhaus (F) 1997
Aida Olzhabayeva (F) 1997
Meruyert Ryspek (F) 1994
Madina Tursynova (F) 1996
Zarina Valter (F) 1987
2014-2015 Yao Shi (G) 1987 Harbin, CHN
Yuqing Wang (G) 1994 Harbin, CHN
Di Deng (D) 1996
Na Jiang (D) 1988 Harbin, CHN
Zhixin Liu (D) 1993 Qiqihar, CHN
Xueting Qi (D) 1986 Harbin, CHN
Chang Wang (D) 1995
Lu Wen (D) 1994 Harbin, CHN
Beiwei Yu (D) 1988 Harbin, CHN
Qinan Zhao (D) 1997 Harbin, CHN
Xin Fang (F) 1994 Harbin, CHN
Xin He (F) 1996
Jingwen Ju (F) 1995
Minghui Kong (F) 1992 Harbin, CHN
169 players found | Previous page | Next page
Top 10 Winners (Team Staff)