League Information and Facts
Premium Filter
This feature requires EP Premium. Sign up
2019-2020 Regular Season Player Stats
# Player Team GP G A TP PPG PIM +/-
1. Nikita Borodayenko (F) Spartak Moskva U18 4 6 8 14 3.50 0
2. Alexander Morozov (F) Krylia Sovetov Moskva U18 7 11 0 11 1.57 -
3. Matvei Nadvorny (F) Dynamo Moskva U18 4 7 3 10 2.50 2
4. Alexander Tabak (D) Ak Bars Kazan U18 6 0 4 4 0.67 0
5. Nikita Afanasyev (D) Ak Bars Kazan U18 6 1 2 3 0.50 -
6. Stepan Trushko (F) Yastreby Moskva U18 - - - - - -
7. Lev Belyayev (D) Rus Moskva U18 - - - - - -
8. Nikita Benzov (D) Vympel Moskva U18 - - - - - -
9. Danila Belov (F) totals 0 0 0 0 - 0 0
    Kapitan Stupino U18 - - - - - -
    Kapitan Stupino U18 - - - - - -
10. Danil Bolotov (F) Amur Khabarovsk U18 - - - - - -
                   
11. Ilya Timofeyev (F) totals 0 0 0 0 - 0 0
    Atlant Mytishchi U18 - - - - - -
    Atlant Mytishchi U18 - - - - - -
12. Prokhor Levin (F) Sokol Novocheboksarsk U18 - - - - - -
13. Kirill Roshchin (D) Severnaya Zvezda Moskva U18 - - - - - -
14. Nikita Gusakov (D) Team FSO Moskva-2 U18 - - - - - -
15. Zakhar Savinykh (F) Spartak Moskva U18 - - - - - -
16. Alexander Lebedev (D) Morskiye Lvy Shcherbinka U18 - - - - - -
17. Dmitri Kulikov (F) Vityaz Podolsk U18 - - - - - -
18. Ulyan Nekrasov (F) Altay Barnaul U18 - - - - - -
19. Devid Levchuk-Goldenshtein (F) Team FSO Moskva-2 U18 - - - - - -
20. Viktor Nemchinov (F) Altay Barnaul U18 - - - - - -
                   
21. Mikhail Kargashin (F) Team FSO Moskva-2 U18 - - - - - -
22. Dmitri Astafyev (F) Yermak Angarsk U18 - - - - - -
23. Danil Usanin (F) HSh S. Makarova U18 - - - - - -
24. Yegor Andin (F) Toros Neftekamsk U18 - - - - - -
25. Nikita Korzov (F) Amur Khabarovsk U18 - - - - - -
26. Timur Solovyov (F) NHK Novomoskovsk U18 - - - - - -
27. Yefim Kazantsev (D) Metallurg Novokuznetsk U18 - - - - - -
28. Batyr Markabayev (F) Barys Nur-Sultan U18 - - - - - -
29. Alexander Malkov (F) Manul Chita U18 - - - - - -
30. Yegor Churashov (F) Lada Togliatti U18 - - - - - -
                   
31. Prokhor Poltapov (F) CSKA Moskva U18 - - - - - -
32. Konstantin Toropov (D) Vityaz Podolsk U18 - - - - - -
33. Yevgeni Lalayants (F) Rus Moskva U18 - - - - - -
34. Danila Alatyrev (F) Salavat Yulaev Ufa U18 - - - - - -
35. Artyom Parkhomchuk (D) Sibir Novosibirsk U18 - - - - - -
36. Ivan Lysikov (D) Vityaz Chekhov U18 - - - - - -
37. Nikita Matov (F) HK Bryansk U18 - - - - - -
38. Alexei Smirnov (F) HK Dmitrov U18 - - - - - -
39. Klimenti Tsaryov (D) Barys Nur-Sultan U18 - - - - - -
40. Ruslan Fazleyev (D) Ak Bars Kazan U18 - - - - - -
                   
41. Danila Lukyanov (F) Yunior Orenburg U18 - - - - - -
42. Rustam Gantelislanov (F) Kristall Elektrostal U18 - - - - - -
43. Danil Sokolov (D) Smena Kazan U18 - - - - - -
44. Anton Zakharov (F) Metallurg Novokuznetsk U18 - - - - - -
45. Kirill Bukarev (F) Vympel Moskva U18 - - - - - -
46. Daniil Kuzmin (D) CSKA Moskva U18 - - - - - -
47. Alexei Kozlyansky (F) Spartak Moskva U18 - - - - - -
48. Alexei Linyayev (F) Spartak Moskva U18 - - - - - -
49. Fyodor Bobrov (F) Dizel Penza U18 - - - - - -
50. Vladislav Murashov (F) Sputnik Nizhny Tagil U18 - - - - - -
                   
51. Vladislav Merzlyakov (F) Izhstal Izhevsk U18 - - - - - -
52. Timofei Ponomaryov (F) Olimpiya Kirovo-Chepetsk U18 - - - - - -
53. Viktor Anton (F) Shturm Chik U18 - - - - - -
54. Ivan Bulanov (F) Torpedo Nizhny Novgorod U18 - - - - - -
55. Roman Kuznetsov (F) Vladimirskie Lvy U18 - - - - - -
56. Ivan Berezhnoy (D) Dynamo Kazan U18 - - - - - -
57. Georgi Shikhanov (F) HK Sarov U18 - - - - - -
58. Stepan Levitsky (F) Orbita Zelenograd U18 - - - - - -
59. Stepan Kopyltsov (F) Severstal Cherepovets U18 - - - - - -
60. Filipp Nesterov (F) Krylia Sovetov Moskva U18 - - - - - -
                   
61. Daniil Saranchuk (D) HK Pereslavl U18 - - - - - -
62. Daniil Sudorgin (F) NHK Novomoskovsk U18 - - - - - -
63. Alexander Yakovlev (D) Torpedo Nizhny Novgorod U18 - - - - - -
64. Roman Borisenko (D) CSKA Moskva U18 - - - - - -
65. Artyom Gusev (F) totals 0 0 0 0 - 0 0
    Belye Medvedi Moskva U18 - - - - - -
    Belye Medvedi Moskva U18-2 - - - - - -
66. Maxim Vinokurov (D) HK Tambov U18 - - - - - -
67. Alexander Belenov (D) Sokol Kursk U18 - - - - - -
68. Maxim Yermakov (D) CZVS Novosibirsk U18 - - - - - -
69. Sergei Karpachyov (F) Sokol Kursk U18 - - - - - -
70. Artyom Tarasov (F) Traktor Chelyabinsk U18 - - - - - -
                   
71. Dinislam Umetbayev (F) Toros Neftekamsk U18 - - - - - -
72. Yaroslav Grigoryev (D) Polyot Rybinsk U18 - - - - - -
73. Igor Terebov (F) DYUSSH Ryazan U18 - - - - - -
74. Nikita I. Kondrashov (D) HK Lipetsk U18 - - - - - -
75. Anton Khalimov (D) Tverichi Tver U18 - - - - - -
76. Ivan Churilo (F) Kristall Saratov U18 - - - - - -
77. Ivan Klimovich (F) Sibir Novosibirsk U17 - - - - - -
78. David Khabalaty (F) HK Bryansk U18 - - - - - -
79. Daniil Baldayev (F) Kristall Elektrostal U18 - - - - - -
80. Anton Kobzev (F) HK Bobrov U18 - - - - - -
                   
81. Alexei Bykov (F) Strela Kazan U18 - - - - - -
82. Alexei Chesnokov (D) HSh S. Makarova U18 - - - - - -
83. Alexander Pichugin (D) Yastreby Omsk U18 - - - - - -
84. Ivan Larichev (D) Armada Odintsovo U18 - - - - - -
85. Tamerlan Beisembiyev (F) Barys Nur-Sultan U18 - - - - - -
86. Daniil Salzhenikin (F) Armada Odintsovo U18 - - - - - -
87. Ali Magomedov (F) Olimpiyets Surgut U18 - - - - - -
88. Roman Ibragimov (F) HK Sarov U18 - - - - - -
89. Renat Adeyev (F) Toros Neftekamsk U18 - - - - - -
90. Mark Gerikh (D) Sokol Krasnoyarsk U18 - - - - - -
                   
91. Denis Ugryumov (D) Yastreby Omsk U18 - - - - - -
92. Artyom Boichenko (F) CZVS Novosibirsk U18 - - - - - -
93. Pavel Shingarkin (D) DYUSSH Ryazan U18 - - - - - -
94. Yegor V. Gerasimov (F) Sokol Novocheboksarsk U18 - - - - - -
95. Ilya Karpov (D) Tverichi Tver U18 - - - - - -
96. Semyon Nakhalov (D) Team SHA Moskva U18 - - - - - -
97. Boris Korobatov (F) Severnaya Zvezda Moskva U18 - - - - - -
98. Pavel Kotelnikov (D) totals 0 0 0 0 - 0 0
    Kapitan Stupino U18 - - - - - -
    Kapitan Stupino U18 - - - - - -
99. Nikita Nefyodov (F) Tverichi Tver U18 - - - - - -
100. Maxim Shiyanov (F) Smena Kazan U18 - - - - - -
2 084 players found | Previous page | Next page
2019-2020 Regular Season Goaltending Stats
# Player Team GP GAA SVS%
1. Daniil S. Zakharov Lada Togliatti U18 - - -
2. Sergei Solodovnikov Metallurg Novokuznetsk U18 - - -
3. Makar Karmalin Metallurg Novokuznetsk U18 - - -
4. Alexander Dyubin Metallurg Novokuznetsk U18 - - -
5. Rodion Shumakher Metallurg Novokuznetsk U18 - - -
6. Maxim Puzyakov CZVS Novosibirsk U18 - - -
7. Ivan Karabin CZVS Novosibirsk U18 - - -
8. Kirill Tyomny CZVS Novosibirsk U18 - - -
9. Ivan Ubogov Sokol Krasnoyarsk U18 - - -
10. Gennadi Cheprov Sokol Krasnoyarsk U18 - - -
           
11. Maxim Panteleyev Sokol Krasnoyarsk U18 - - -
12. Mikhail Kharlanov Sokol Krasnoyarsk U18 - - -
13. Yevgeni Zeifert Smena Seversk U18 - - -
14. Kirill Ye. Ivanov Smena Seversk U18 - - -
15. Mikhail Nikishin Amur Khabarovsk U18 - - -
16. Nikolai Savin Amur Khabarovsk U18 - - -
17. Nikita Tuptin Amur Khabarovsk U18 - - -
18. Ilya Ryabko Amur Khabarovsk U18 - - -
19. Kirill Gubanov Yermak Angarsk U18 - - -
20. Nikita Alexeyev Yermak Angarsk U18 - - -
           
21. Semyon Korshenboim Yermak Angarsk U18 - - -
22. Timofei Tikhonov Manul Chita U18 - - -
23. Nikita Petrovsky Manul Chita U18 - - -
24. Andrei Kotelevtsev Manul Chita U18 - - -
25. Alexander Belik Admiral Vladivostok U18 - - -
26. Timofei Kuzmenko Admiral Vladivostok U18 - - -
27. Vladislav Galka Admiral Vladivostok U18 - - -
28. Ostap Litvinenko Admiral Vladivostok U18 - - -
29. Artyom Orekhov Altay Barnaul U18 - - -
30. Kirill Lankin Altay Barnaul U18 - - -
           
31. Anton Tevosyan Altay Barnaul U18 - - -
32. Semyon Boichenko Shturm Chik U18 - - -
33. Daniil Zagainov Shturm Chik U18 - - -
34. Alexei Golubev Kristall Berdsk U18 - - -
35. Ilya Udovichenko Kristall Berdsk U18 - - -
36. Mikhail Pegashov Kristall Berdsk U18 - - -
37. Grigori Vaganyan Torpedo Ust-Kamenogorsk U18 - - -
38. Anton Osokin Torpedo Ust-Kamenogorsk U18 - - -
39. Matvei Yershov Torpedo Ust-Kamenogorsk U18 - - -
40. Timur Meider Torpedo Ust-Kamenogorsk U18 - - -
           
41. Nikita Rastopchin Sibir Novosibirsk U18 - - -
42. Maxim Guida Sibir Novosibirsk U18 - - -
43. Yaroslav Kazakov Sibir Novosibirsk U18 - - -
44. Vladimir Tabatchikov Sibir Novosibirsk U17 - - -
45. Mikhail Podlipayev Sibir Novosibirsk U17 - - -
46. Artyom Nilov Sibir Novosibirsk U17 - - -
47. Vladislav Markov Vladimirskie Lvy U18 - - -
48. Maxim Moshtalyov Vladimirskie Lvy U18 - - -
49. Konstantin Telegin Vladimirskie Lvy U18 - - -
50. Artyom Danilov Traktor Chelyabinsk U18 - - -
           
51. Viktor Golovlev Traktor Chelyabinsk U18 - - -
52. Jelal-ad-Din Amirbekov Barys Nur-Sultan U18 - - -
53. Maxim Pavlenko Barys Nur-Sultan U18 - - -
54. Vladislav Pestov Barys Nur-Sultan U18 - - -
55. Nikolai Sinitskikh Metallurg Magnitogorsk U18 - - -
56. Yuri Kuchin Metallurg Magnitogorsk U18 - - -
57. Bogdan Vypritsky Salavat Yulaev Ufa U18 - - -
58. Saveli Sherstnev Salavat Yulaev Ufa U18 - - -
59. Vladlen Kibo Salavat Yulaev Ufa U18 - - -
60. Nikita Musikhin Spartakovets Yekaterinburg U18 - - -
           
61. Artemi Yegorov Spartakovets Yekaterinburg U18 - - -
62. Grigori Lazenko Spartakovets Yekaterinburg U18 - - -
63. Stanislav Berezhnoy Yastreby Omsk U18 - - -
64. Sergei Zinkov Yastreby Omsk U18 - - -
65. Semyon Maiko Yugra Khanty-Mansiysk U18 - - -
66. Vadim Filimonov Yugra Khanty-Mansiysk U18 - - -
67. Mikhail Vinogradov Yugra Khanty-Mansiysk U18 - - -
68. Stanislav Bents HSh S. Makarova U18 - - -
69. Maxim Zalkin HSh S. Makarova U18 - - -
70. Nikita Chistyakov HSh S. Makarova U18 - - -
           
71. Yaroslav Terpugov Sputnik Nizhny Tagil U18 - - -
72. Vladislav Daubert Sputnik Nizhny Tagil U18 - - -
73. Sergei Ilyin Olimpiyets Surgut U18 - - -
74. Kirill Smolin Olimpiyets Surgut U18 - - -
75. Maxim Arefyev Ak Bars Kazan U18 - - -
76. Dzhamil Garipov Ak Bars Kazan U18 - - -
77. Shamil Valiullin Ak Bars Kazan U18 - - -
78. Aizat Minullin Neftekhimik Nizhnekamsk U18 - - -
79. Karim Khakimzyanov Neftekhimik Nizhnekamsk U18 - - -
80. Ildar Shafigullin Neftekhimik Nizhnekamsk U18 - - -
           
81. Alexander Shparov Neftekhimik Nizhnekamsk U18 - - -
82. Azat Shakirov Neftekhimik Nizhnekamsk U18 - - -
83. Ruslan Musayapov Neftyanik Almetievsk U18 - - -
84. Anton Chibizov Neftyanik Almetievsk U18 - - -
85. Maxim Buivolov Izhstal Izhevsk U18 - - -
86. Igor Okunev Izhstal Izhevsk U18 - - -
87. Kirill Zhitlukhin Olimpiya Kirovo-Chepetsk U18 - - -
88. Artyom Kazakov Olimpiya Kirovo-Chepetsk U18 - - -
89. Maxim Plyusnin Olimpiya Kirovo-Chepetsk U18 - - -
90. Ilya Panferov Toros Neftekamsk U18 - - -
           
91. Damir Shaimardanov Toros Neftekamsk U18 - - -
92. David Khaliullin Toros Neftekamsk U18 - - -
93. Alexei Medvedev Spartak Yoshkar-Ola U18 - - -
94. Bulat Betkuzin Spartak Yoshkar-Ola U18 - - -
95. Arslan Shigapov Strela Kazan U18 - - -
96. Ruslan Khabibullin Strela Kazan U18 - - -
97. Dmitri Yegorov Smena Kazan U18 - - -
98. Yegor R. Popov Smena Kazan U18 - - -
99. Yevgeni Samuratov Smena Kazan U18 - - -
100. Ramil Gimaletdinov Dynamo Kazan U18 - - -
260 goalies found | Previous page | Next page